هنگامی که در مقایسه با فیبر شیشه ای تقویت شده پلاستیک

فیبر کربن تقویت شده پلاستیک (CFRP) مواد کامپوزیتی قوی و سبک حاوی فیبر کربن هستند. برای ساخت پلاستیک های تقویت شده با فیبر کربن (CFRP) ابتدا فیبر کربن را به مواد نساجی بپوشانید سپس رزین به مواد اعمال می شود و برای درمان چپ می شود.
در مقایسه با پلاستیکی تقویت شده با فیبر شیشه ای، پلاستیک تقویت شده فیبر کربنی گران است و دارای قدرت و استحکام بهتر است، که به موجب آن کاربرد CFRP به صنعت هوافضا و تجهیزات ورزشی گسترش یافته است. برنامه های کاربردی تقویت شده فیبر کربن در بسیاری از صنایع تولیدی مانند هواپیما در صنایع هوافضا، ماشین های مسابقه ای موتور در صنعت خودرو، اسباب بازی های ربات در برنامه های کاربردی صنعتی و قاب دوچرخه در تجهیزات ورزشی کشف شده است.
بازار پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربن جهانی: رانندگان و محدودیت برخی از رانندگان پایدار برای بازار پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربن جهانی به عنوان توسعه بازار انرژی باد، اکتشاف نفت و گاز عمیق، روند شهرسازی، صنعتی سازی سریع و توسعه چشم انداز زیرساخت در منطقه آسیا شناخته شده اند . انتظار می رود رشد بازار پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربن در راستای توسعه صنعت خودرو و هوافضا باشد. انتظار می رود که رشد بالقوه بازار تقویت شده فیبر کربن از منطقه آسیا-اقیانوس آرام و GCC از طریق زیرساخت های رو به رشد در منطقه به دست آید.

یک دیدگاه

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


قدرت گرفته از شهر وبلاگ ها